|
Im mniej Polaków tym mniejsze prawdopodobieństwo kolejnej Levadii, a także mniejsze prawdopodobieństwo grania przeciwko trenerowi, gdy ten zaaplikuje cięższe treningi.
W polskiej lidze nie ma ani jednego Polaka, którego chciałbym widzieć w naszej drużynie i który byłby godny nosić koszulkę Wisły (no może poza Adrianem Mierzejewskim).
My już kupiliśmy najlepszego skrzydłowego ligi - Łobodzińskiego i najlepszego rozgrywającego Gargułę, a także swego czasu wypożyczyliśmy najlepszego egzekutora - Matusiaka. Ta przyjemność już nas kosztuje pewnie ponad 2 mln E, a jeszcze pewnie trochę chłopaki wyciągną z naszej kasy.
Ostatnio edytowane przez tormenthor : 31.01.2011 o godz. 20:06.
|