Krzysiek311 napisał(a):

Oto mój proponowany skład:
|
Ten skład jest bardziej prawdopodobny, chociaż zamiast Chaveza będzie grał Bunoza. Dlatego że nie powinno grać dwóch prawonożnych stoperów w środku obrony. Co to Kurto to raczej zamiast niego będzie bronił Jovanic.