sqallpl napisał(a):

Dlatego trzeba sie cieszyc, ze druzyne trenowal Maasskant. Gdyby po wyprzedazy zawodnikow zostal u nas jakis lokalny geniusz, to mogloby w tym skladzie personalnym wyjsc z tego jakies bardzo niskie miejsce.
Miedzy innymi o to mi przedtem chodzilo. Zgadzam sie z Wolfym co do tego, ze Bunozy zdarzaja sie konkretne bledy i jest bardzo niepewny. Tylko ze wedlug mnie, powinien dostac wiecej czasu. Moze to byl slepy strzal Kapki ale tego nikt z nas nie moze byc pewny. Trener jest najlepsza osoba to wydania w tej sprawie wyroku.
|
Druzyna grajaca o mistrzostwo nie moze sobie pozwolic na "dawanie czasu". Jesli juz kogos tak szkolic to w drugiej druzynie, pucharze i koncowkach wygranych meczow a nie jako podpore defensywy w kazdym meczu.
Jak ktos twierdzi ze Bunoza jest dobrym zawodnikiem to niech sie sam zastanowi albo spyta kibicow innych klubow czy chcieliby sie zamienic. Obojetne z jakich klubow, chocby i z Belchatowa, Lechii czy Korony ze o Legii i Lechu nie wspomne. No i co? Bunoza przegrywa z prawie kazdym obronca druzyn z pierwszej osemki ekstraklasy.