Wyświetl pojedynczy post
Dean
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: BF

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42801
Stary 31.01.2011, 19:57
felipe napisał(a):Wyświetl post
Wg "mojej" koncepcji jest tylko jeden - Sobol, więc uwierz, że może być gorzej
A co Mały jest żydem? Nie no, nie trzeba przypominać sytuacji z najsilniejszych lig europejskich, wiemy jak jest w Anglii i ilu tam jest Anglików.
Liczę, że nasz selekcjoner ułoży z tych pionków drużynę.

Odpowiedz cytując