felipe napisał(a):

Wg "mojej" koncepcji jest tylko jeden - Sobol, więc uwierz, że może być gorzej
|
A co Mały jest żydem?

Nie no, nie trzeba przypominać sytuacji z najsilniejszych lig europejskich, wiemy jak jest w Anglii i ilu tam jest Anglików.
Liczę, że nasz selekcjoner ułoży z tych pionków drużynę.