Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42794
Stary 31.01.2011, 19:52
Dean napisał(a):Wyświetl post
Dwóch Polaków. Przerażające.
dla mnie nie, co pokazała jesień, że przynajmniej potrafią walczyć
punkty z Cracovią, czy Zagłębiem zostały po prostu wyszarpane rywalom z gardła
i git, czymś trzeba nadrabiać
Odpowiedz cytując