Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42792
Stary 31.01.2011, 19:49
Z całym szacunkiem dla Mateusza ale Bunoza przy nim to profesor. Choć Gordan również często gra "wesoły fooball. Jest to naprawę nieprzewidywalny obrońca, tu gdzieś się wywróci, zgubi krycie, po czym za chwile dobrze się zastawi, wykopie wślizgiem czy zagra super przerzut na 50 metrów przez całe boisko. Według mnie jest szansa że z chłopaka wyrośnie w miarę dobry obrońca. Tym bardziej że nareszcie ktoś nim będzie kierował. Marcelo też bez Arka Głowackiego nie byłby tym zawodnikiem którym jest teraz.
Porównując go do Marcelo na pewno Gordan jest trochę szybszy, przydałby mu się nabrać jeszcze trochę masy.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 31.01.2011 o godz. 19:52.
Odpowiedz cytując