Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42791
Stary 31.01.2011, 19:48
TSWalos napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego Maor ma nasze obywatelstwo ?
http://www.transfermarkt.de/en/maor-...ler_44625.html
ale pytanie, jego mama jest z pochodzenia Polką, ktoś dopisal....
Odpowiedz cytując