Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42790
Stary 31.01.2011, 19:48
Bo jego matka jest Polką.

http://www.youtube.com/watch?v=w1YOKLh9ZJY

A swoją drogą ten Asmir Avdukic to jakiś niesmaczny żart... Będzie gorszy od Jovanica...
Odpowiedz cytując