Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42788
Stary 31.01.2011, 19:45
Austerlitz napisał(a):Wyświetl post
Ale wolfy twierdzi, że Kowalski jest lepszy ... bo jak twierdzi jest Naszym wychowankiem . No nie mogę powstrzymać rechotu tak mnie wjebnął w glebę
Albo zgrywasz głupka, ale nie wyczułeś ironii. Jestem skłonny powiedzieć, że raczej to drugie, mimo iż wolfy inaczej niż poprzez sarkazm, zbyt często się nie wypowiada. W tym momencie to on ma większy ubaw z Ciebie, niż Ty z niego.

@TSWalos: Jego matka jest Polką.
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 31.01.2011 o godz. 19:54.
Odpowiedz cytując