Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42787
Stary 31.01.2011, 19:45
Mój składzik:
http://www.footballuser.com/60882/Wisla_Krakow
do środka pomocy mogą jeszcze wejść kolejno:
Boukhari <-> Garguła
Sobolewski <-> Wilk
Melikson <-> Jirsak
+ Siwakow
w obronie na bokach sytuację ratował będzie Branco, a w środku obrony Bunoza z Kowalskim, w bramce jest Kurto, blado jedynie wygląda atak, bo na szpicy tylko jeden gracz, za to na bokach, za Kirma Rios i za Malego Łobo. Wychodzi na to, że zmiennikiem Genkova będzie Żurawski, choć ja bym go widział bardziej na środku, ew. tuż za napastnikiem w innej taktyce

ta taktyka dyskryminuje trochę Riosa - ale jak widać, taką prezentuje Maaskant i nie widzi Argentynczyka, z jednej strony szkoda, bo na jesieni, do kontuzji pokazywal (Polonia Bytom, Korona), ze mozna na nim oprzec gre ofesywna
Odpowiedz cytując