Mój składzik:
http://www.footballuser.com/60882/Wisla_Krakow
do środka pomocy mogą jeszcze wejść kolejno:
Boukhari <-> Garguła
Sobolewski <-> Wilk
Melikson <-> Jirsak
+ Siwakow
w obronie na bokach sytuację ratował będzie Branco, a w środku obrony Bunoza z Kowalskim, w bramce jest Kurto, blado jedynie wygląda atak, bo na szpicy tylko jeden gracz, za to na bokach, za Kirma Rios i za Malego Łobo. Wychodzi na to, że zmiennikiem Genkova będzie Żurawski, choć ja bym go widział bardziej na środku, ew. tuż za napastnikiem w innej taktyce
ta taktyka dyskryminuje trochę Riosa - ale jak widać, taką prezentuje Maaskant i nie widzi Argentynczyka, z jednej strony szkoda, bo na jesieni, do kontuzji pokazywal (Polonia Bytom, Korona), ze mozna na nim oprzec gre ofesywna