Wyświetl pojedynczy post
sqallpl
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42786
Stary 31.01.2011, 19:45
Przemas napisał(a):Wyświetl post
Niestety patrząc na naszą drużynę i na mecze w lidze jakie graliśmy i jak je graliśmy to muszą sie chłopaki wziąć za trenowanie i podnoszneie umiejętności bo to 2. miejsce co mamy zdobyliśmy w 80% walką,zaangażowaniem i bieganiem a nie umiejętnościami czysto piłkarskimi. Więc wcale tak świetnie nie jest z naszymi grajkami
Dlatego trzeba sie cieszyc, ze druzyne trenowal Maasskant. Gdyby po wyprzedazy zawodnikow zostal u nas jakis lokalny geniusz, to mogloby w tym skladzie personalnym wyjsc z tego jakies bardzo niskie miejsce.

bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Weźcie się odczepcie od Bunozy. Trzeba dać gościowi czas, bo wydano za niego 400 tysięcy euro, chyba nie po to, by teraz siedział na ławce. Mi osobiście podoba się gra Bunozy i byłaby ona jeszcze bardziej efektywna, gdybyśmy z przodu mieli kim grać.
Miedzy innymi o to mi przedtem chodzilo. Zgadzam sie z Wolfym co do tego, ze Bunozy zdarzaja sie konkretne bledy i jest bardzo niepewny. Tylko ze wedlug mnie, powinien dostac wiecej czasu. Moze to byl slepy strzal Kapki ale tego nikt z nas nie moze byc pewny. Trener jest najlepsza osoba to wydania w tej sprawie wyroku.
Odpowiedz cytując