Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42785
Stary 31.01.2011, 19:44
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Trzeba dać gościowi czas, bo wydano za niego 400 tysięcy euro, chyba nie po to, by teraz siedział na ławce..
A co to za różnica czy dali za niego 400tyś czy 4 mlnIdąc Twoim tokiem rozumowania to Kagawa nie powinien nawet murawy powąchać bo kosztował tylko 400 tyś a Lewandowski 10 razy tyle.

My nie mamy czasu na improwizacje którą Bunoza preferuje.Szkoda że Skorży nie ma bo Bunoza byłby tym wymarzonym wysokim napastnikiem
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując