bonawentura napisał(a):

|
Trzeba dać gościowi czas, bo wydano za niego 400 tysięcy euro, chyba nie po to, by teraz siedział na ławce..
|
A co to za różnica czy dali za niego 400tyś czy 4 mln

Idąc Twoim tokiem rozumowania to Kagawa nie powinien nawet murawy powąchać bo kosztował tylko 400 tyś a Lewandowski 10 razy tyle.
My nie mamy czasu na improwizacje którą Bunoza preferuje.Szkoda że Skorży nie ma bo Bunoza byłby tym wymarzonym wysokim napastnikiem
