Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Austerlitz
Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
42784
31.01.2011, 19:43
bonawentura
napisał(a):
Weźcie się odczepcie od Bunozy. Trzeba dać gościowi czas, bo wydano za niego 400 tysięcy euro, chyba nie po to, by teraz siedział na ławce. Mi osobiście podoba się gra Bunozy i byłaby ona jeszcze bardziej efektywna, gdybyśmy z przodu mieli kim grać.
Ale wolfy twierdzi, że Kowalski jest lepszy
... bo jak twierdzi
jest Naszym wychowankiem
. No nie mogę powstrzymać rechotu tak mnie wjebnął w glebę
"Urzędnicy są jak książki na półkach biblioteki: im wyżej postawieni, tym rzadziej do czegoś służą."
Austerlitz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Austerlitz
Znajdź inne posty napisane przez Austerlitz