Wyświetl pojedynczy post
Austerlitz
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42784
Stary 31.01.2011, 19:43
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Weźcie się odczepcie od Bunozy. Trzeba dać gościowi czas, bo wydano za niego 400 tysięcy euro, chyba nie po to, by teraz siedział na ławce. Mi osobiście podoba się gra Bunozy i byłaby ona jeszcze bardziej efektywna, gdybyśmy z przodu mieli kim grać.
Ale wolfy twierdzi, że Kowalski jest lepszy ... bo jak twierdzi jest Naszym wychowankiem . No nie mogę powstrzymać rechotu tak mnie wjebnął w glebę


"Urzędnicy są jak książki na półkach biblioteki: im wyżej postawieni, tym rzadziej do czegoś służą."
Odpowiedz cytując