Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42783
Stary 31.01.2011, 19:40
skeba napisał(a):Wyświetl post
To się takiemu zawodnikowi zamiast np. 250 tysięcy euro, daje 280-300 tys.

Strata 30-50 tys euro jest chyba lepszym rozwiązaniem, niż np. 750 tys euro, gdy taki zawodnik będzie grzał ławę przez 3 lata.
Na kontrakt roczny mogą zgodzić się, albo emeryci (typu Żurawski), albo zawodnicy po przejściach (jak swego czasu Kuźba). Żaden wartościowy piłkarz będący realnym wzmocnieniem składu, nie podpisze zaledwie rocznego kontraktu. Zrozum, że dla tych piłkarzy kopanie piłki to zawód jak każdy inny.

Można mieć pretensje do ludzi którzy ściągali Jirsaka czy Łobo, ale gadanie o tym tego nie zmieni. Raz, że kiepskie transfery trafiają się każdemu klubowi. Dwa, ludzie za nie odpowiedzialni już tu nie pracują. Dlatego rozliczajmy Holendrów z ich działań.

Jak na razie ściągnęli tylko paru uzupełnień (Branco i Boukari), podpisując z nimi słusznie krótkie kontrakty. Teraz ściągnęli zawodników mających być czołowymi postaciami naszej ekipy, a na ich oceny trzeba poczekać parę miesięcy.
Ddf
Odpowiedz cytując