Wyświetl pojedynczy post
Przemas
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42781
Stary 31.01.2011, 19:37
wczoraj Wisła była zmuszona grac umiejętnościami a nie bieganiem i walką bo tego na ten moment nasi piłkarze nie mają bo tydzien dopiero trenują. To co pokazał ten mecz to indywidualne umiejętności każdego z naszych zawodników na tle wybieganych Norwegów. To że fizycznie odstawali to nic złego bo jesteśmy na poczatku przygotowań i właśnie w takich meczach widać kto ma umiejętności a kto nie a raczej kto czym gra. Kto gra techniką a kto bieganiem i zaangażowaniem. Niestety patrząc na naszą drużynę i na mecze w lidze jakie graliśmy i jak je graliśmy to muszą sie chłopaki wziąć za trenowanie i podnoszneie umiejętności bo to 2. miejsce co mamy zdobyliśmy w 80% walką,zaangażowaniem i bieganiem a nie umiejętnościami czysto piłkarskimi. Więc wcale tak świetnie nie jest z naszymi grajkami
Odpowiedz cytując