Wyświetl pojedynczy post
Austerlitz
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42779
Stary 31.01.2011, 19:32
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Właśnie! Taki Bunoza odpierdala cyrk w polu karnym w co drugiej akcji i połowa pokemonów robi z niego wielką nadzieję białych, a po naszym wychowanku jeździ się jak po łysej kobyle. A - śmiem twierdzić - umiejętności obu są podobne, może Kowalski jest trochę mniej pokraczny, ale to chyba nie powód żeby sobie tak folgować?.
Zjebalem się z krzesła Kowalski mniej pokraczny od Bunozy

nie pij kolego, wódka nie jest dla ciebie


"Urzędnicy są jak książki na półkach biblioteki: im wyżej postawieni, tym rzadziej do czegoś służą."
Odpowiedz cytując