Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Austerlitz
Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
42779
31.01.2011, 19:32
wolfy
napisał(a):
Właśnie! Taki Bunoza odpierdala cyrk w polu karnym w co drugiej akcji i połowa pokemonów robi z niego wielką nadzieję białych, a po naszym wychowanku jeździ się jak po łysej kobyle. A - śmiem twierdzić - umiejętności obu są podobne, może Kowalski jest trochę mniej pokraczny, ale to chyba nie powód żeby sobie tak folgować?.
Zjebalem się z krzesła
Kowalski mniej pokraczny od Bunozy
nie pij kolego, wódka nie jest dla ciebie
"Urzędnicy są jak książki na półkach biblioteki: im wyżej postawieni, tym rzadziej do czegoś służą."
Austerlitz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Austerlitz
Znajdź inne posty napisane przez Austerlitz