sqallpl napisał(a):

Glownym jego problemem jest wlasnie to o czym mowisz, czyli stwarzanie zagrozenia pod wlasnym polem karnym a nie ogolna 'klodowatosc' bo cos tam juz potrafi z pilka zrobic
|
Tylko że - widzisz - on jest stoperem. To tak jakby napisać, że' XXX' to zajebisty bramkarz, co prawda puszcza co drugą piłkę pod pachą, ale za to jakie ma zajebiste wykopy!