Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42778
Stary 31.01.2011, 19:27
sqallpl napisał(a):Wyświetl post
Glownym jego problemem jest wlasnie to o czym mowisz, czyli stwarzanie zagrozenia pod wlasnym polem karnym a nie ogolna 'klodowatosc' bo cos tam juz potrafi z pilka zrobic
Tylko że - widzisz - on jest stoperem. To tak jakby napisać, że' XXX' to zajebisty bramkarz, co prawda puszcza co drugą piłkę pod pachą, ale za to jakie ma zajebiste wykopy!
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując