Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42776
Stary 31.01.2011, 19:25
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jasne. Kogo obchodzi, że gość notorycznie robi zagrożenie pod własnym polem karnym? Ważne, że czasem wyjdzie do przodu, z czego oczywiście i tak nic nie wynika. Ale to wina partnerów genialnego Gordana, bo on dwa razy s.......ił pod własnym polem karnym trzy razy piłkę wyprowadził - więc jest na plus, że sparafrazuję Kowalczyka.
Ma na razie chłopak więcej szczęścia niż umiejętności, ale i tak ryzyko trzeba minimalizować.
jak mu cos nie wyjdzie, to nie ma pecha, tylko brak umiejetnosci...
a jak mu wyjdzie, to ma szczęscie...
genialne myślenie...
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując