Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11558
Stary 31.01.2011, 19:23
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Masz oczywiście rację że Kwach czy elektryk mogą Lechowi buty pastować, ale moim zdaniem nawet tacy fałszywcy gdyby zginęli w trakcie wizyty której celem było uczczenie pamięci Polskich bohaterów zmordowanych zdradziecko przez NKWD, powinni mieć miejsce na Wawelu. Żeby ich trumny przypominały, po co była wyprawa w której zginęli.

Dlatego wszyscy którzy mają obiekcje co do zasadności miejsca wiecznego spoczynku Prezydenta Lecha Kaczyńskiego powinni sie za siebie wstydzić nic więcej.
Jak najbardziej każdy prezydent niepodległej Polski powinien mieć miejsce na Wawelu. Niezgodziłbym się tylko na Jaruzelskiego z oczywistych względów.Pozostali jacy byli tacy byli - ktoś ich jednak wybrał