Drozd napisał(a):

Masz oczywiście rację że Kwach czy elektryk mogą Lechowi buty pastować, ale moim zdaniem nawet tacy fałszywcy gdyby zginęli w trakcie wizyty której celem było uczczenie pamięci Polskich bohaterów zmordowanych zdradziecko przez NKWD, powinni mieć miejsce na Wawelu. Żeby ich trumny przypominały, po co była wyprawa w której zginęli.
Dlatego wszyscy którzy mają obiekcje co do zasadności miejsca wiecznego spoczynku Prezydenta Lecha Kaczyńskiego powinni sie za siebie wstydzić nic więcej.
|
Jak najbardziej każdy prezydent niepodległej Polski powinien mieć miejsce na Wawelu. Niezgodziłbym się tylko na Jaruzelskiego z oczywistych względów.Pozostali jacy byli tacy byli - ktoś ich jednak wybrał