FraMat napisał(a):

|
Zeby nie było: dostrzegam różnicę między Bunozą a Kompanym, ale do licha Bunoza (choc nie jestem aż tak krytyczny wobec niego jak znakomita część forum) już powinien grac jak chocby 17- letni Kompany
|
Powinien, nie powinien. Nie każdy ma taki sam talent/predyspozycje/warunki do rozwoju. Poza tym Ciężko wyznaczać świetnego obrońcę jako punkt odniesienia do oceny każdego obrońcy, że skoro akurat Kompany był na tyle dobry że dał rade grać w wieku 17 lat w pierwszym składzie Anderlechtu Bruksela to każdy powinien też taki poziom mieć.