Najlepszy poniedziałek w tym miechu

Zdałem semestr i Melikson podpisał
Teraz trzeba wierzyć w to że nasze 3 nowe nabytki będą wzmocnieniem.
Następna sprawa mają parę tyg. na zgranie się dużo a jednak mało , mam nadzieję że Maaskant zrobi to co trzeba i dobrze ich ustawi i będą grać jako tako.
Ale to i tak mało jeszcze jest potrzeba 2 obrońców i brakarz i jeszcze napastnik.
Teraz pewnie tych transferów nie będzie na pewno pozyskają bramkarza w tym okienku resztę będą szukać w Lecie.