Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42770
Stary 31.01.2011, 19:16
Najlepszy poniedziałek w tym miechu Zdałem semestr i Melikson podpisał

Teraz trzeba wierzyć w to że nasze 3 nowe nabytki będą wzmocnieniem.

Następna sprawa mają parę tyg. na zgranie się dużo a jednak mało , mam nadzieję że Maaskant zrobi to co trzeba i dobrze ich ustawi i będą grać jako tako.

Ale to i tak mało jeszcze jest potrzeba 2 obrońców i brakarz i jeszcze napastnik.
Teraz pewnie tych transferów nie będzie na pewno pozyskają bramkarza w tym okienku resztę będą szukać w Lecie.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując