Wyświetl pojedynczy post
sqallpl
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42769
Stary 31.01.2011, 19:15
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Bunoza wczoraj przecież był najlepszy. Nie dość że nie kopał się po głowie z tyłu to jeszcze pchał sie do przodu. Nawet w okolicach 90 minuty szedł Małeckiemu po skrzydle tyle ze Małecki zamiast mu podać potknął się na piłce. Jak się ma 195 cm wzrostu to zawsze ktoś wypatrzy ruchy paralityka . Uważam że będzie z niego pożytek
Bunoza przez znaczna czesc meczu robil u nas za rozgrywajacego. Raz niewiele braklo, aby z jego rozegrania i swietnego zwodu padla bramka, gdyby tylko troche delikatniej zagral koncowa pilke.

Taka postawa wynikajaca z braku gry srodkowych pomocnikow, nie moze byc raczej powodem do zadowlolenia.

Mimo wszystko kilka wczorajszych zagran Bunozy bylo niczym na przekor temu, o czym ciagle pisze Wolfy.
Odpowiedz cytując