Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42768
Stary 31.01.2011, 19:13
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Bunoza (choc nie jestem aż tak krytyczny wobec niego jak znakomita część forum) już powinien grac jak chocby 17- letni Kompany
Jak 17 letni Komany to w naszej lidze malo kto gra. Nawet 35 latni Bosacki.
Odpowiedz cytując