|
Chciałbym zobaczyć naszego Gordana naprzeciwko niskiego, szybkiego, zwrotnego, dysponującego dobrym zwodem napastnika z ligi hiszpańskiej. Boje się, że wówczas jednoznacznie rozstrzygnięto by jego ,,potencjał" i możliwości zrobienia kariery. Co innego Chavez - dla mnie zawodnik pokroju Arboledy. Cikosza również da się obrobić, gdyż ma świetne warunki fizyczne, jest szybki, wybiegany, tyle że na razie gra słabo taktycznie i zbyt łatwo daje się ogrywać w pojedynkach jeden na jeden.
|