Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42765
Stary 31.01.2011, 19:07
skeba napisał(a):Wyświetl post
A to już problem osób, które zatrudniały te osoby.
Tych osób już nie ma. Jest to problemy Stana, który na kontrakt Łobodzińskiego czy Jirsaka nie ma żadnego wpływu...
skeba napisał(a):Wyświetl post
1 rok + możliwość przedłużenia - nie wypali gracz - usuwa się go i próbuje dalej.
A jak zawodnik powie nie, to co wtedy?

A jak wypali i pójdzie do Olympiakosu jak Kuźba to co wtedy?

Na tym polega podpisywanie kontraktów. Raz człowiek się przejedzie podpisując wysoki kontrakt z Łobodzińskim czy Dawidowskim, ale czasami podpisze sie głodowy kontrakt z takim Błaszczykowskim i sprzeda za grube miliony...
Ddf
Odpowiedz cytując