skeba napisał(a):

|
A to już problem osób, które zatrudniały te osoby.
|
Tych osób już nie ma. Jest to problemy Stana, który na kontrakt Łobodzińskiego czy Jirsaka nie ma żadnego wpływu...
skeba napisał(a):

|
1 rok + możliwość przedłużenia - nie wypali gracz - usuwa się go i próbuje dalej.
|
A jak zawodnik powie nie, to co wtedy?
A jak wypali i pójdzie do Olympiakosu jak Kuźba to co wtedy?
Na tym polega podpisywanie kontraktów. Raz człowiek się przejedzie podpisując wysoki kontrakt z Łobodzińskim czy Dawidowskim, ale czasami podpisze sie głodowy kontrakt z takim Błaszczykowskim i sprzeda za grube miliony...