Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42763
Stary 31.01.2011, 19:04
Przemas napisał(a):Wyświetl post
Chciałem jeszcze się odnieść do wielkiego najazdu na Bunoze, (...) on ma 23 lata niespełna .
Niejaki Kompany (stoper) grał w pierwszej drużynie Anderlechtu mając 17 lat i nikt nie poprawiał po nim błędów w ustawieniu czy interwencjach.

Zeby nie było: dostrzegam różnicę między Bunozą a Kompanym, ale do licha Bunoza (choc nie jestem aż tak krytyczny wobec niego jak znakomita część forum) już powinien grac jak chocby 17- letni Kompany
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując