Przemas napisał(a):

|
Chciałem jeszcze się odnieść do wielkiego najazdu na Bunoze, (...) on ma 23 lata niespełna .
|
Niejaki Kompany (stoper) grał w pierwszej drużynie Anderlechtu mając 17 lat i nikt nie poprawiał po nim błędów w ustawieniu czy interwencjach.
Zeby nie było: dostrzegam różnicę między Bunozą a Kompanym, ale do licha Bunoza (choc nie jestem aż tak krytyczny wobec niego jak znakomita część forum) już powinien grac jak chocby 17- letni Kompany