Austerlitz napisał(a):

|
Nie pamiętam by ostatnio ktos nadawal na Bunoze. Zresztą we wczorajszym sparingu był według mnie najlepszym piłkarzem Wisły.
|
Jak to? Wystarczy poczytać KAŻDĄ wypowiedź wolfyego. Pragnienie nazwania szrotem Bunozy jest u niego zbyt wielkie, nie może się jemu oprzeć.
Co do reszty posta się zgadzam - Bunoza będzie za rok najlepszym stoperem Wisły.
Edit. Dopiero teraz przeczytałem wypowiedź wolfyego

Jakbym zgadł
No, coż jesteśmy pokemonami
