Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42762
Stary 31.01.2011, 19:02
Austerlitz napisał(a):Wyświetl post
Nie pamiętam by ostatnio ktos nadawal na Bunoze. Zresztą we wczorajszym sparingu był według mnie najlepszym piłkarzem Wisły.
Jak to? Wystarczy poczytać KAŻDĄ wypowiedź wolfyego. Pragnienie nazwania szrotem Bunozy jest u niego zbyt wielkie, nie może się jemu oprzeć.

Co do reszty posta się zgadzam - Bunoza będzie za rok najlepszym stoperem Wisły.

Edit. Dopiero teraz przeczytałem wypowiedź wolfyego Jakbym zgadł

No, coż jesteśmy pokemonami
Ostatnio edytowane przez fialo : 31.01.2011 o godz. 19:05.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując