Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20570
Stary 31.01.2011, 19:02
UWAGA BANDA!

Zobowiązałem się pewnej ważnej osobie że ściągnę program Microsoft Autoroute obojętnie którą wersję od 2007 wzwyż. I teraz zaczęły się schody!! Nie mogę znaleźć nigdzie tego pieprzonego programu. Niech ktoś poratuje byle jakimi linkami tylko nie do torrentów. Może być cokolwiek, tylko żebym miał to jutro na godzinę 8 rano !!! Ściągnąłem jedną wersję ale znowuż nie mam hasła ! :/

Jest mi ktoś w stanie pomóc ?!

@Hudy PW
Ostatnio edytowane przez tomo : 31.01.2011 o godz. 19:26.
Odpowiedz cytując