Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5198
Stary 31.01.2011, 18:58
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
Wybacz, ale polacy nie bawią się w języku tureckim i nie piszą 30 innych komentarzy po turecku określających słabą grę Pawła Brożka. Wytykanie błędów to na www.plotek.pl.
Chodziło mi o to że to nie Turcy stworzyli ten filmik.
Odpowiedz cytując