stalsanok1946 napisał(a):

|
Wybacz, ale polacy nie bawią się w języku tureckim i nie piszą 30 innych komentarzy po turecku określających słabą grę Pawła Brożka. Wytykanie błędów to na www.plotek.pl.
|
Chodziło mi o to że to nie Turcy stworzyli ten filmik.