Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
albert02
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
5196
31.01.2011, 18:53
Skoro jestes obeznany w temacie to moze bys nam kilka komentarzy przetlumaczyl? Pewnie nie tylko ja jestem ciekaw co tam Turcy wypisuja.
albert02
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do albert02
Znajdź inne posty napisane przez albert02