Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42751
Stary 31.01.2011, 18:45
Najpiękniejszym okienkiem będzie to, w którym pozbędziemy się Łobo i Kowalskiego (lub chociaż jednego).

Zamiast bramkarza mogliby poszukać bocznego obrońcy. Jovanić na polską ligę powinien starczyć. Kew mógłby pójść na prawą obronę (tragiczny Cikos), środek Bunoza i Chavez spisywał się z meczu na mecz w ekstraklasie coraz lepiej sobie radzili...
Odpowiedz cytując