|
Najpiękniejszym okienkiem będzie to, w którym pozbędziemy się Łobo i Kowalskiego (lub chociaż jednego).
Zamiast bramkarza mogliby poszukać bocznego obrońcy. Jovanić na polską ligę powinien starczyć. Kew mógłby pójść na prawą obronę (tragiczny Cikos), środek Bunoza i Chavez spisywał się z meczu na mecz w ekstraklasie coraz lepiej sobie radzili...
|