Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
borsuk
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
42750
31.01.2011, 18:44
Jeśli już się bawimy w taki estetyczny sposób to w ćwiczonym ostatnio przez Roberta ustawieniu mamy takie pole manewru:
borsuk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do borsuk
Znajdź inne posty napisane przez borsuk