|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: że znowu
Offline
|
#5194

31.01.2011, 18:31
|
stalsanok1946 napisał(a): 
|
10 styczeń 2011, nie wydaje mi się, że to data sprzed 5 lat, ale rozumiem Cię - nie każdy przecież posiada kalendarz gregoriański. Druga sprawa jest taka, że nieważne kto zrobił ten filmik, ważne jak kibice Trabzonu odnoszą się do "naszego" Brozia.
|
http://www.youtube.com/watch?v=pHXhz...eature=related
6 kwiecień 2007
|
|