Proud napisał(a):

A ja widziałbym to w takim zestawieniu:
Jovanic
Cikos - Jaliens - Chavez - Paljić
Melikson - Sobolewski - Garguła
Małecki - Genkov - Kirm
Ale to jest tylko gdybanie. Na pierwszy rzut oka mamy niezłą jedynastkę. Ale zobaczymy jak to wszystko się zazębi.
|
Dlaczego wy wszyscy robicie z Kirma i Małeckiego napastników. Maaskant ustawia drużynę w systemie
1-4-5-1 i tak będziemy grać. Choć Małecki to ofensywny prawy pomocnik a Kirm lewy pomocnik to obaj mają również bronić. Będziemy grali jednym wysuniętym napastnikiem i pięcioma pomocnikami wdłg dewizy Maska: "Kto ma piłkę ten ma władzę". A jak to bedzie wychodzić ? Zobaczymy
