Wyświetl pojedynczy post
Austerlitz
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42744
Stary 31.01.2011, 18:29
Proud napisał(a):Wyświetl post
A ja widziałbym to w takim zestawieniu:

Jovanic

Cikos - Jaliens - Chavez - Paljić

Melikson - Sobolewski - Garguła

Małecki - Genkov - Kirm

Ale to jest tylko gdybanie. Na pierwszy rzut oka mamy niezłą jedynastkę. Ale zobaczymy jak to wszystko się zazębi.
Dlaczego wy wszyscy robicie z Kirma i Małeckiego napastników. Maaskant ustawia drużynę w systemie
1-4-5-1 i tak będziemy grać. Choć Małecki to ofensywny prawy pomocnik a Kirm lewy pomocnik to obaj mają również bronić. Będziemy grali jednym wysuniętym napastnikiem i pięcioma pomocnikami wdłg dewizy Maska: "Kto ma piłkę ten ma władzę". A jak to bedzie wychodzić ? Zobaczymy
Ostatnio edytowane przez Austerlitz : 31.01.2011 o godz. 18:31.


"Urzędnicy są jak książki na półkach biblioteki: im wyżej postawieni, tym rzadziej do czegoś służą."
Odpowiedz cytując