Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11557
Stary 31.01.2011, 18:27
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
O tak - doskonały przykład.
Kwach byl w Charkowie i pokazał na co go stać. Jeśliby taki Obama pojechałby na groby poległych w Wietnamie czy Pearl harbour najebany jak szpak to nie miałby po co wracać do USA - chyba że złożyc dymisję. A u nas?. psia jego mać ałtorytetem Kwaśniewski jest.
Dla mnie róznica między prezydentem - profesorem,synem powstańców warszawskich a prezydentem z mózgiem wypranym w Moskwie,ponoć magistrem , czy prezydentem elektrykiem czy innym broniącym komunistów i ich wpływow jest jednak znacząca
Masz oczywiście rację że Kwach czy elektryk mogą Lechowi buty pastować, ale moim zdaniem nawet tacy fałszywcy gdyby zginęli w trakcie wizyty której celem było uczczenie pamięci Polskich bohaterów zmordowanych zdradziecko przez NKWD, powinni mieć miejsce na Wawelu. Żeby ich trumny przypominały, po co była wyprawa w której zginęli.

Dlatego wszyscy którzy mają obiekcje co do zasadności miejsca wiecznego spoczynku Prezydenta Lecha Kaczyńskiego powinni sie za siebie wstydzić nic więcej.
Hej Nasz TS !!