Proud napisał(a):

A ja widziałbym to w takim zestawieniu:
Jovanic
Cikos - Jaliens - Chavez - Paljić
Melikson - Sobolewski - Garguła
Małecki - Genkov - Kirm
Ale to jest tylko gdybanie. Na pierwszy rzut oka mamy niezłą jedynastkę. Ale zobaczymy jak to wszystko się zazębi.
|
W takim ustawieniu możemy zagrać z jakimś cieniasem u siebie.
Skoro jest Melikson, to powinien grac środkowego ofensywnego pomocnika, rozgrywającego, bez zadan defensywnych. Oczywiście, jeśli będzie się sprawdzał. Jak nie to trzeba będzie znowu kombinować.
Za nim dwóch odbierających Wilk i Sobol ewentualnie Sziwakow. Garguła odsuwa nogę nawet w ofensywie, to samo Jirsak.
To co trener Maaskant mówi, trzeba nam agresywnych pomocników w odbiorze.