Wyświetl pojedynczy post
Krzysiek311
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42740
Stary 31.01.2011, 18:26
konrad123 napisał(a):Wyświetl post
Ja sądzę, że jeśli w tym okienku uda się ściągnąć bramkarza to wszyscy będą zadowoleni. Potrzebny jest lewy obrońca i napastnik, ale napastników nominalnych mamy 3 a lewy obrońca... no 0 ale Paljić wystarcza jak na ekstraklasę. Poza tym ja był widział ten skład tak:






Super zrobione, ale mam jedną poprawkę xD Tam zamiast Rios/Żurawski dałbym Melikosona, a obok Sobola, Sivakow/Wilk
Odpowiedz cytując