Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42737
Stary 31.01.2011, 18:20
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Szkoda, ze nasza druzyna nie pozbywa sie własnie takich wynalazkow jak Łobodzinski czy Jirsak a oddaje najmocniejszych zawodnikow - tak jak to było z cała obroną czy teraz z Bracmi i Pawełkiem. Chociaz nie wiem czy teraz, w obecnej sytuacji ktos by ich chciał pozyskac. Wczesniej przed sezonem, przed tym zgruypowaniem moze jakis jelonek by sie przytraił

PS: To nie do pomyslenia, by gdzies w Anglii czy nawet we Włoszech pozbywano sie najlepszych zawodnikow - u nas ich oddana a powiedziałby ktos z zarzadu magicznie słowo "NIE" i by nie było problemow.
Tiaaaa, mam rozumieć że Cristiano Ronaldo w ManU, Kaka w Realu, Adebayor w Man City, Bent w Sunderlandzie, Benayoun i Mascherano w Liverpoolu, Ballack w Chelsea, Ibrahimovic w Interze itd itp to był szrot?

Nie mówiąc już że myślisz że jakby się ktoś zgłosił po Łobodzińskiego i dał 500 tys euro to ktoś powiedziałby "NIE"?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując