mitmichael napisał(a):

Szkoda, ze nasza druzyna nie pozbywa sie własnie takich wynalazkow jak Łobodzinski czy Jirsak a oddaje najmocniejszych zawodnikow - tak jak to było z cała obroną czy teraz z Bracmi i Pawełkiem. Chociaz nie wiem czy teraz, w obecnej sytuacji ktos by ich chciał pozyskac. Wczesniej przed sezonem, przed tym zgruypowaniem moze jakis jelonek by sie przytraił
PS: To nie do pomyslenia, by gdzies w Anglii czy nawet we Włoszech pozbywano sie najlepszych zawodnikow - u nas ich oddana a powiedziałby ktos z zarzadu magicznie słowo "NIE" i by nie było problemow.
|
Tiaaaa, mam rozumieć że Cristiano Ronaldo w ManU, Kaka w Realu, Adebayor w Man City, Bent w Sunderlandzie, Benayoun i Mascherano w Liverpoolu, Ballack w Chelsea, Ibrahimovic w Interze itd itp to był szrot?
Nie mówiąc już że myślisz że jakby się ktoś zgłosił po Łobodzińskiego i dał 500 tys euro to ktoś powiedziałby "NIE"?