|
Nie cieszcie się tak.. po kolejnym sparingu znowu skład będzie do sprzedaży, nowi gracze będą pomyłkami a Melikson będzie winny nawet za pogodę... cóż póki będzie tu tyle trollów na forum to szkoda na merytoryczną rozmowę . Cóż ja się cieszę osobiście, że przyszli nowi gracze, zwłaszcza Melikson który nie potrzebuje cyklu przygotowawczego do sezonu, gdyż gra na bieżąco .
|