Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mrKrolik
Junior Member
Od: 12.2010
Offline
#
42733
31.01.2011, 18:03
Melikson będzie się czuł dobrze tuż za napastnikiem, wydaje mi się, że taktyka wyewoluuje na taktykę dortmundu
mrKrolik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mrKrolik
Znajdź inne posty napisane przez mrKrolik