Wyświetl pojedynczy post
konrad123
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42730
Stary 31.01.2011, 17:56
Ja sądzę, że jeśli w tym okienku uda się ściągnąć bramkarza to wszyscy będą zadowoleni. Potrzebny jest lewy obrońca i napastnik, ale napastników nominalnych mamy 3 a lewy obrońca... no 0 ale Paljić wystarcza jak na ekstraklasę. Poza tym ja był widział ten skład tak:



Przed Genkovem wolałbym żeby grał Rios, nie strzela goli ale ma bardzo dobrą technikę i podania



Ewentualnie takie ustawienie, chociaż wolę to.
Odpowiedz cytując