tommiyacht napisał(a):

|
jeszcze bramkarz i można powiedzieć że od tej pory zaczełoby sie wzmacnianie składu. bo dobitnie tłumacząc, dla niektórych tutaj sprzedanie pierwszej 11 i kupienie nowej to wzmocnienie.
|
Lol, jesli ta nowa 11 byłaby lepsza niż poprzednia to tak, byłoby to wzmocnienie. I o ile w przypadku letniego okienka trudno mówić o jakichkolwiek wzmocnieniach, tak w tym już są ku temu podstawy.