Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42726
Stary 31.01.2011, 17:52
tormenthor skoro team Maaskanta jest zgrany i jeden z silniejszych z wielkiej 4 w całej ekstraklasie to czemu robić wielkie wietrzenie składu przecież Wisła to nie Cracovia gra o puchary a nie o utrzymanie liczy sie zgranie a nie transfery jedyną bolączką Wisły jest bramkarz a co do kasy z transferów to połowa poszła na transfery a połowa chyba na spłatę długów zresztą to że Wisła ma kasę nie znaczy że musi wszystko wydać od razu na transfery może było mało w tym okienku transferów do Wisły ale były jedne z lepszych w lidze i chyba najbardziej udanych pozostała tylko kwestia bramkarza
Odpowiedz cytując