Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42720
Stary 31.01.2011, 17:46
Pisałem że każdy dołączy do Wisły.
To była tylko formalność więc nawet te niusy na mnie wrażenia nie robią bo za piłkarzy Wisły uważałem ich odkąd przyjechali do Krakowa
Odpowiedz cytując