Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42717
Stary 31.01.2011, 17:42
JAR0 napisał(a):Wyświetl post
To teraz czekamy na bramkarza obrońce i następnego napastnika
po 2 kupimy moze 3 napastnika jak by były kontuzje jeszcze bocznych obrońców x2 i środkowego bo kew jest słaby nie przesadzajcie. cieszcie sie że dołączyło już 4 zawodników.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując