JAR0 napisał(a):

To teraz czekamy na bramkarza obrońce i następnego napastnika
|
po 2 kupimy moze 3 napastnika jak by były kontuzje jeszcze bocznych obrońców x2 i środkowego bo kew jest słaby

nie przesadzajcie. cieszcie sie że dołączyło już 4 zawodników.