pawkas1992 napisał(a):

coś będzie
|
Wisła Kraków: I czym za jakieś 15 minut będzie nas dręczył Edłardo? ;-)
Kolega Edłardo ciagle tylko o Maorze wiec pewnie (a raczej na 100) chodzi wlasnie o niego.
EDIT: fajnie, ze akurat skonczylem pisac odpowiedz i na glownej dali info.