Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42712
Stary 31.01.2011, 17:33
pawkas1992 napisał(a):Wyświetl post
coś będzie
Wisła Kraków: I czym za jakieś 15 minut będzie nas dręczył Edłardo? ;-)
Kolega Edłardo ciagle tylko o Maorze wiec pewnie (a raczej na 100) chodzi wlasnie o niego.

EDIT: fajnie, ze akurat skonczylem pisac odpowiedz i na glownej dali info.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 31.01.2011 o godz. 17:36.
Odpowiedz cytując