Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42707
Stary 31.01.2011, 17:15
herkules napisał(a):Wyświetl post
czuje że Łobo może być naszym jokerem w najbliższym czasie, coś a'la runda marzeń Pawełka
Łobo jest spalony on już u nas nigdy nie zagra dobrego meczu dziwuje się że nie próbują z nim rozwiązać kontraktu albo wypożyczyć jest słaby w ofensywie jak i w defensywie i notorycznie się wywraca po straconej piłce i udaje że go coś boli... a po za tym nie potrafi wrzucić piłki na 10 wrzutek 1 może dobra ja bym dał szanse Riosowi na boku zamist Łobodzie i niech patrzy z wysokości na dogranie http://www.youtube.com/watch?v=7yYqdGJlTlA

Odpowiedz cytując