Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42706
Stary 31.01.2011, 17:08
Tylko, że Łobo nikt nie zaproponuje takich pieniędzy jakie dostaje obecnie w Wiśle.
Po stronie klubu jest wola żeby sie pozbyć tego bydgoskiego Maradony, problemem jest, że Wojtek nie chce rezygnować z bardzo wysokiego kontraktu.
Odpowiedz cytując