Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42704
Stary 31.01.2011, 17:05
martonas napisał(a):Wyświetl post
To raczej nie jest tak że my nie chcemy sprzedać takiego Łobo tylko że nie ma na niego w ogóle chętnych, zwłaszcza przy jego wymaganiach finansowych, a z jego ambicjami to on woli sobie posiedzieć u nas niż grać w jakimś Piascie za dużo mniejszą kasę, rozwiązać kontraktu bez jego zgody (czytaj odszkodowania) też za bardzo nie ma jak...
Teraz to juz wiadomo, ze bedzie problem z ich oddaniem ale przed tym co pokazali moze jakis jelen (czyt. druzyna walczaca o utrzymanie, druzyna walczaca o awans do ekstraklasy) takiego Lobodzinskiego by wzieła. Popatrz na przykładzie Jopa - strzelił samoboja a i tak Gornik go wział. Tylko takiego zawodnika trzeba wystawic na liste do sprzedania.
19sebawro06 napisał(a):Wyświetl post
przed chwilą pisało inaczej pewnie coś zmienili oglądałem sport raport o 16
Na pewno zmienili tak jak w rozmowie z Adrianem Ochalikiem - najpierw pokazali na antenie jak mowi o 2 niespodziankach a potem te niespodzianki zamienili na 1,2 pilkarzy.

EDIT:
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Tylko, że Łobo nikt nie zaproponuje takich pieniędzy jakie dostaje obecnie w Wiśle.
Po stronie klubu jest wola żeby sie pozbyć tego bydgoskiego Maradony, problemem jest, że Wojtek nie chce rezygnować z bardzo wysokiego kontraktu.
I to jest ten problem :/
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 31.01.2011 o godz. 17:12.
Odpowiedz cytując