Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9047
Stary 31.01.2011, 16:58
herkules napisał(a):Wyświetl post
mateusz kowalski
ogolnie to jakich czasow dozylem - zebym nie rozpoznawal naszych zawodnikow po twarzy ...
wstyd
zreszta to samo mam na meczach czasami - sylwetki nie znam, po numerze nie jestem w stanie
skojarzyc ale jak sie wymienia caly sklad w kilka miesiecy ...
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując