herkules napisał(a):

ogolnie to jakich czasow dozylem - zebym nie rozpoznawal naszych zawodnikow po twarzy ...

wstyd
zreszta to samo mam na meczach czasami - sylwetki nie znam, po numerze nie jestem w stanie
skojarzyc ale jak sie wymienia caly sklad w kilka miesiecy ...